bezogna (bezogna) wrote,
bezogna
bezogna

"Губернатор" Закарпаття допоможе спорудженню в Чопі пункту утримання нелегалів?

Під час своєї прес-конференції, яка відбулася в Ужгороді сьогодні, 8-го лютого, начальник Чопського прикордонного загону Юрій Самбор розповів про резонансну справу зі спорудженням у Чопі нового пункту утримання нелегалів.


За його словами, цей пункт планувалось побудувати в рамках співпраці з Євросоюзом, на що ЄС виділили кошти – 3 млн. євро. Юрій Самбор наголосив на тому, що на базі Чопського прикордонного загону нині вже діє такий пункт і якби Чопська міська рада дозволила будівництво нового, то старий перестав би діяти.

За словами Юрія Самбора, новий пункт утримання нелегальних мігрантів повинен бути більш досконалим та придатнішим для утримання в ньому порушників кордону. Крім того, в ньому простіше буде забезпечити санітарні та медичні норми.

Проте Чопська міська рада вперто не дає згоди на будівництво такого пункту, порушуючи, на думку Юрія Самбора, законодавство та підтримуючи цим, скоріш за все, власні, поки що нікому не відомі, інтереси.

Юрій Самбор також проінформував, що такі дії міської ради Чопа змусили його звернутись по допомогу до обласної ради і, на щастя, "губернатор" Закарпаття Олександр Ледида пішов йому на зустріч. Цього ж дня, за словами Ю. Самбора, повинна відбутись нарада стосовно цього питання.

"Пункт тимчасового утримання не створюється на голому місці, він вже є. А всі ці проблеми, про які говорять – їх нагнітають некомпетентні люди з міської ради", - акцентував начальник прикордонного загону.

Він також додав, що через це думка громадськості розділилась навпіл. Проте, провівши ознайомчі заходи громадськості з діяльністю вже діючого пункту, прикордонникам вдалось переконати людей в тому, що будівництво нового буде тільки на користь і лише покращить умови утримання порушників кордону, відповідно до європейських стандартів.


За інформацією Крістіни Кузьменко

Будівництво таборів треба переадресувати у Росію, звіки в Україну перебераються нелегали. І відправляти назад Так, як це роблять Словаччина, Польща і т. д. Тільки Янек таке буде боятися вимагати у свого хазяїна - Путіна чи Медвєдєва. Тому побудують у Чопі.


 


Дивлюся на фото пана полковника й розумію стару статутну істину: наказ командира -закон для підлеглого. Цікаво, а чи розуміє всю суть проблеми пан полковник, чи окрім карєрних амбіцій є в нього хоч трішки відчуття громадянина?
Проблема будівництва табору утримання нелегалів на території Закарпаття набагато глобальніша, ніж гадають губернатор та дискредитовані типи, як Андрусь та "підприемець" у владі Крицький. Як людина, котра володіє інформацією довожу до вашого відома, що понад 40% нелегалів є носіями особливонебезпечних інфекційних захворювань, таких як черевний тиф, паратиф, сальмонельоз, бруцельоз. Подумайте, чому дані про захворюванність утриманців розформованого табору в Павшино є секретною інформацією. Задайтеся питанням, яким чином будуть знешкоджуватися каналізаційні стоки з табору тимчасового утримання мігрантів, адже традиційне обеззаражування тифозних нечистот є неефективним.
Вважаю, що кошти на утримання нелегалів потрібно скерувати на східні та північні рубежі України для повного викоренення такого ганебного явища, як нелегальна міграція через територію України.
Люди! Будбте мудрими, не дайте можливості андрусям та крицьким набити собі кишені державними коштами, котрі уряд виділяю на будівництво табору. Помятайте, ці люди прийшли до влади та жирували за наш рахунок в середині 90-х!


у вас дуже специфічний погляд на роль губернаторів у житті краю. Як на мене, будівництво пістрялівської РЛС зупинив не Волощук, а масові протести закарпатців. При Гаваші будувалися сільські школи і корпус обласної лікарні, на якому тепер піариться ледида. А Ледида... Побачимо...


Історик, 09.02.2011 10:24
Керівники Закарпаття по різному захищали свій Край - Ільницький непобудував атомну станцію, хоч Києву тоді дуже хотілось, Волущук практично зірвав будівництво Пістрялівської РЛС. Устич запустив в область інвесторів-лісорубів, типу Нюмена. Гаваші добив драмтеатр. Кожний залишить свій слід в історії, Ледида також, а ще при таких консультантах як Кріцький і Андрусь
огого, 09.02.2011 09:36
"власні інтереси" - це небажання мати за сусідів порушників кордону, мати у центрі міста розплідник інфекцій???

хотілось би поставити запитання - а які у Чопському прикордонному загоні інтереси - З мільйонами запахло???!!

з глузду з"їхати можна

Пане Олег! Може правильно писати "Голова Закарпатської ОДА" за мість "Губернатор". Ми ж не губернія, панове?
местный, 09.02.2011 06:59
ага. покажите хотя бы одного человека "за" - не чиновника, а просто представителя "громадськості":)


Компетентний, 09.02.2011 01:44
Яка "думка розділилася навпіл" ? 100% проти !
Знаючий, 08.02.2011 23:42
Пошле його Ледида

Tags: нелегалы
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments