bezogna (bezogna) wrote,
bezogna
bezogna

Як прокурор прокурору: «А ти хто?..»

Як прокурор прокурору: «А ти хто?..»

Як повідомило достовірне джерело, з обласної прокуратури, на початку цього тижня, після наради, прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня запропонував одіозному заступнику прокурора міста Ужгорода, Андрію Малиничу, нове місце роботи в обласній прокуратурі.

Виглядає, дурна слава про ужгородського прокурора Андрія Малинича, масно здобрена гучними скандалами про вимагання півмільйонного хабара, розмови про незаконні доходи таки добряче «підмочили» реноме прокуратури та змусили її керівництво в області хоч якось вирішити питання.

Однак, те, що почув у відповідь прокурор області Анатолій Петруня, змушує всерйоз замислитися над тим, у яку прірву  скотилася ця структура. А відповідь Андрія Малинича була абсурдно проста: «А ти хто такий, щоб вказувати мені де я маю працювати?!».

Така манера і спосіб, у який заступник прокурора Ужгорода «поставив на місце» прокурора області є не лише підтвердженням пліток, про кейси «відкатів» покровителям Андрія Малинича у Генеральній Прокуратурі, а й порочною системою купівлі-продажу посад в державних структурах України.

Тож обіцянки президента покрасти край корпції та хабарництву в органах державної влади виглядають примарними.

http://www.mediacentr.info/socio/jak-prokuror-prokuroru-a-ti-hto__8524

Tags: Малинич, прокуратура
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments