bezogna (bezogna) wrote,
bezogna
bezogna

в прошлом стоетии известный экономист Едмунд Еган, одной из причин бедности назвал пянство

Ужгородська прокуратура опротестувала "сухий закон" Ратушняка

Відтепер алкоголь знову можна купувати цілодобово?

Ужгородська прокуратура опротестувала "сухий закон" Ратушняка

1 жовтня нинішнього року з ініціативи тодішнього мера обласного центру Закарпаття С.Ратушняка, Виконком Ужгородської міської ради прийняв рішення обмежетити продаж горілки та вина у роздрібній торговій мережі міста. Було заборонено торгувати підакцизними видами алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00 год. Заборона не стосувалася продажу пива та слабоалкогольних напоїв, а також реалізації спиртного у кафе та ресторанах.

Сьогодні стало відомо, що Ужгородська прокуратура опротестувала рішення Ужгородського міськвиконкому №314 "Про обмеження реалізації алкогольних напоїв".

Відтак, згідно закону, воно втратило чинність і вілнині алкоголь у магазинах міста можна знову продавати (і купувати) цілодобово, повідомляє у своєму ЖЖ журналіст Ярослав Гулан.

Надалі, якщо чинний міськвиконком Ужгорода не подасть апеляцію на рішення прокуратури, її рішення залишається чинним. Якщо ж міська влада подасть протест до суду -- долю "алкогольного рішення" вирішуватиме суд.
Вот интересно, а знают ли в прокуратуре, что еще в прошлом стоетии известный экономист Едмунд Еган, одной из причин бедности в Подкарпатской Руси назвал пянство! К чему приведет отмена знамо дело. Вот Вам и новая украинская власть и ее идеалы!

Tags: погорелов, прокуратура, пянство, украинская власть, уровень жизни, ущерб Украина
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments