bezogna (bezogna) wrote,
bezogna
bezogna

Війна

Дістали… Відверто, нахабно, неприховано цинічно… Залізли в саму душу і вийняли з неї найсвятіше – те, що робить мене мною.

Таке було в 2004-му, коли обнаглілий від безкарності Медведчук сказав, що президентом вони зроблять того, кого захочуть – навіть мавпу. Тоді це була остання крапля, яка вивела мене на Майдан.

Я не вірив, що вийду туди знову. Але нині зрозумів, що не тільки зможу, але й хочу. Я хочу змести цю нечисть, яка нині відверто, нахабно і цинічно грабує МОЮ країну, називаючи її ЭТА СТРАНА. Це для них вона ЭТА, бо завтра вони її легко змінять на іншу. А я не хочу виїжджати. Я люблю СВОЮ країну, свій народ, свою мову. Я гордий, що я УКРАЇНЕЦЬ. Навіть тепер, коли зусібіч оті, які називають МОЮ КРАЇНУ  – ЭТА, через свої ЗМІ, придбані за награбовані в МОЇЙ країні гроші, сіють зневіру і переконують мене, що тут немає перспективи, а тому, якщо я гордий, активний і небайдужий і не хочу жити в бідності та рабом, звідси треба ВАЛИТИ.

Віднині я зроблю все можливе, аби з моєї країни ВАЛИЛИ не я, не всі ті, хто, як і я, любить Україну, а ВОНИ – ця до краю знахабніла купка паскуд, які чомусь відчули себе господарями на МОЇЙ землі.

Я оголошую їм ВІЙНУ. Свою, маленьку. Яку можу, не переоцінюючи власні здібності, можливості і сили. І зробив би це навіть тоді, коли би був один на цілому світі. Але сьогодні мені телефонувало багато людей, які думають так само, як я. Людей добрих і мирних. Але яких ЭТА влада вже взяла за горло. І які так само, як і я, сьогодні оголосили їй війну. Кожен, як і моя, свою, невелику. Але разом це буде одна велика і справедлива війна. Війна ЗА УКРАЇНУ.

Я – українець. Я люблю Україну. Це моя країна. Це моя держава.

Але це НЕ МОЯ ВЛАДА.


Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments