bezogna (bezogna) wrote,
bezogna
bezogna

Балога на Закарпатті продовжить роздачу безплатних біціглів

Активістами громадянського руху «Спільна справа» в рамках моніторингу порушень на парламентських виборах виявлені факти непрямого підкупу виборців та використання адміністративного ресурсу на Закарпатті. Зокрема, в Хустському районі Закарпатсткой області місцевим листоношам від імені Павла Балоги було подаровано 110 нових велосипедів. Вручав велосипеди голова обласної ради Іван Балога.

Народний депутат України Василь Петьовка також роздавав безкоштовні велосипеди в Рахівському та Тячівському районах Закарпатської області.

Всі троє є братами Міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги.

Як повідомлялося раніше, Віктор Балога та його родичі планують балотуватися до Верховної Ради за 4 виборчих округах Закарпатської області.Олександр ДАНИЛЮК
http://transkarpatia.net/politic/7400-brati-balogi-kupuyut-golosi-viborcv-za-velosipedi-foto.html

Балога на Закарпатті продовжить роздачу безплатних біціглів
Як вже повідомляло наше видання недавно 110 –ть китайських велосипедів отримали листоноші Хустського району, правда « Фрац би їх побив уті біціглі,сілам на них та малом голову не розбила, колесо нараз пукло, а рама ся зогнула, най би ліпше гроші дав тот Балога та доклалабим гроше, тай купилабим уже фані біціглі».
Зараз на черзі Іршавщина, де 80-ть листонош ощасливлять китайським ширпотребом.
Цікаво,а як бути іншим районам області, де теж ідуть в депутати кандидати від «Єдиного Центра» ? Вони теж будуть «катитися» ?
http://transkarpatia.net/actual/7916-baloga-na-zakarpatt-prodovzhit-rozdachu-bezplatnih-bcglv.html

Балога сприйняв критику нашу правильно щодо пасхальних вітань від «потенційного кандидата» в ВР від ЄЦ Балоги Павла Івановича, де з вітаннями які організовували єцівці Кащук В.П. та Рішко сталася неприємна ситуація яку розвили листоноші Хустщини "Пасхальні Яйця від сімї Балог», більшість вітань пішло в сміттєві баки та на макулатуру.
Балога Іван Іванович рішив допомогти Брату -3 та рішив задарити всіх листонош Хустщини «біціглями коби май файно агітували» - ми теж відмітили ініціативу ЄЦ новинами про турботу Балоги Івана Івановича Хустом але нам не зрозуміло він же кандидат обласної ради від Виноградівщини, геть забув він про своїх виборців"Брати Балоги купують голоси виборців за велосипеди".
Та знову доля-вдача внесла свою корективу ,щось не получається агітувати Балогам на Хустщині, сполошні обломи, від чого то пішло –навірно не щиро дарять як кажуть на закарпатті «не уд душі» ,чи знову «короля грає свита»(Кащук,Рішко,Губаль) , не прийнялись біціглі до листонош !
Задарь листоноші дякували за такий подарок прес-службі ЄЦу "Листоноші Хустщини отримали нові велосипеди"та надіялися, що це полегшить їхню важку працю та виявилося, що велосипеди самої низької якості, голова обласної ради Іван Балога, вручив листоношам Хустщини 110 китайських велосипедів. Що з цього получилось дали відповідь самі листоноші . На запитання до однієї з листонош, чому вона далі ходить пішком вона відповіла: « Фрац би їх побив уті біціглі,сілам на них та малом голову не розбила, колесо нараз пукло, а рама ся зогнула, най би ліпше гроші дав тот Балога та доклалабим гроше, тай купилабим уже фані біціглі».
Р/S  «Жадность фраєра згубила».
http://transkarpatia.net/actual/7539-vd-pashalnih-yayec-balogi-do-podyaki-yakiy-kandidat-tak-bcgl.html
Пасхальні Яйця від сімї Балог (фото)
Велика радість найшла на жителів м. Хуст після страстів з підняття ставок орендної плати мером Хуста Кащуком В.П. прийшли поздоровлення від Голови Правління ТОВ «Барва» - депутата обласної ради Балоги Павла Івановича, де він привітав всіх хустян з «Воскресінням Христовим» тиражом в 27000 тис. конвертів які чомусь розносили листоноші ,марок та відтисків пошти на конверті не видно тобто пошта не получила ні копійки від мецената Балоги П.І та партії «ЄЦ» (виконував прогин за дорученням Кащука В.П. начальник Хустської пошти п.Рішко який балатувався в обласну раду від партії «ЄЦ») ні в службу ,а в дружбу велику.
Чайових не отримали листоноші від Кащука та Рішка і більшість вітань пішло в сміттєві баки та на макулатуру- загадали листоноші не очищене місто від снігу та ожеледі, де вони брили снігами та падали на льодовицях наносячи собі травми ,а мер все обіцяв та просив пробачення за не очищені вулиці та тротуари нагадуючи всім, що вині будуть покарані . Згадавши це листоноші покарали мера і не дійшли вітання від майбутнього кандидата Верховну Раду Балоги П.І.
http://transkarpatia.net/politic/7049-pashaln-yaycya-vd-smyi-balog-foto.html


Tags: Балога
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments